Hodnocená flexibilní fronta (31:59)
Vítězství | Porážka | |||
---|---|---|---|---|
Lufxione#TR1
Bronzová III
4
/
3
/
12
|
BisanuE#369
Diamantová III
5
/
6
/
6
| |||
RexapHiin#TR1
Platinová III
12
/
6
/
14
|
babanneinmuzuyum#TR1
Stříbrná III
9
/
11
/
10
| |||
Vaybenas#TR1
Platinová III
9
/
9
/
9
|
Yağız Scott#Scot
Stříbrná I
3
/
9
/
10
| |||
Apestos#TR1
Smaragd III
18
/
5
/
15
|
herkül mustafa#R3K7
Mistrovská
11
/
14
/
5
| |||
potzy#TR1
Smaragd IV
8
/
5
/
28
|
zerenuz#TR1
Mistrovská
0
/
11
/
19
| |||
(14.9) |
Hodnoc. sólo/tandem (27:46)
Vítězství | Porážka | |||
---|---|---|---|---|
Slice#lol
Mistrovská
12
/
4
/
4
|
Futur King adc#EUW
Mistrovská
6
/
7
/
4
| |||
Shanks#EUVV
Mistrovská
5
/
9
/
5
|
Shoei Barou#STAR
Mistrovská
6
/
5
/
11
| |||
Den4ikRukaBoga#ngrk
Mistrovská
2
/
5
/
6
|
SRTSS#EUW
Mistrovská
7
/
8
/
4
| |||
NADJA STEVANOVIC#xxxxx
Mistrovská
6
/
3
/
2
|
MONK GRAVE#KEŞİŞ
Mistrovská
6
/
3
/
7
| |||
tempnlffjgdeoioj#EUW
Mistrovská
1
/
8
/
14
|
NoLimitsSaviour#EUW
Mistrovská
4
/
3
/
10
| |||
(14.9) |
Hodnoc. sólo/tandem (27:05)
Porážka | Vítězství | |||
---|---|---|---|---|
Glad#00001
Diamantová III
3
/
3
/
6
|
lico#0000
Diamantová II
4
/
3
/
5
| |||
Divinity MakeZ#1425
Diamantová II
9
/
10
/
12
|
Lnr#BR2
Diamantová II
10
/
1
/
10
| |||
SagazMaaster#BR2
Diamantová II
5
/
7
/
3
|
Hide on Ixtal#BR1
Diamantová III
7
/
9
/
9
| |||
claustro#fobia
Diamantová I
8
/
5
/
10
|
Thánatos#Hunt
Diamantová I
9
/
9
/
5
| |||
23yfsm#BR1
Diamantová II
4
/
10
/
15
|
Byngo#BR1
Diamantová II
4
/
7
/
15
| |||
(14.9) |
Hodnocená flexibilní fronta (24:40)
Porážka | Vítězství | |||
---|---|---|---|---|
JardinesZyra 420#LAN
Smaragd IV
2
/
7
/
2
|
PKLI iamLewis#LAN
Platinová I
7
/
4
/
2
| |||
Spiraltown99#DWG
Mistrovská
0
/
4
/
3
|
PKLI Neptune7#CUC1
Smaragd III
4
/
0
/
9
| |||
Šcript#LAN
Mistrovská
4
/
3
/
0
|
EL MAIN YASUO#LAN
Platinová II
1
/
1
/
4
| |||
klacano#klac
Smaragd II
1
/
1
/
1
|
PKLI Balook21#VZlA
Smaragd IV
2
/
1
/
4
| |||
TuAbuelo 420#LAN
Platinová IV
0
/
3
/
2
|
Viejo Cachond0#LAN
Diamantová IV
4
/
1
/
4
| |||
(14.9) |
Hodnoc. sólo/tandem (20:45)
Vítězství | Porážka | |||
---|---|---|---|---|
iMein#RU1
Platinová III
3
/
3
/
2
|
Another9#RU1
Platinová II
2
/
5
/
2
| |||
НАТАША ХИЛОЧКА#RU1
Platinová IV
6
/
3
/
5
|
Меч Демона#42069
Platinová II
0
/
0
/
0
| |||
not your Gоd#RU1
Platinová II
3
/
3
/
3
|
Отчаяние#solo
Platinová II
7
/
7
/
4
| |||
cccSenpai#RU1
Platinová I
13
/
3
/
6
|
пэпс#herpi
Platinová II
6
/
8
/
6
| |||
Ftaklele#RU1
Platinová IV
0
/
5
/
14
|
Админиcтратор#Boom
Platinová IV
2
/
6
/
6
| |||
(14.9) |
Sledovat hru
Spusť [Terminál] a zkopíruj do něj níže uvedený kód